Elsa Andersson Stockholm

Elsa Andersson Stockholm
Elsa Andersson Stockholm
Elsa Andersson Stockholm
Elsa Andersson Stockholm
Elsa Andersson Stockholm
Elsa Andersson Stockholm

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELSA ANDERSSON (1900-tal): Kattgränd, Södermalm, signerad och daterad 1990, 56x43 cm

508043

2017-12-12