Elsa Andersson Stockholm

Elsa Andersson Stockholm
Elsa Andersson Stockholm
Elsa Andersson Stockholm
Elsa Andersson Stockholm
Elsa Andersson Stockholm
Elsa Andersson Stockholm

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

ELSA ANDERSSON (1900-tal): Lotsgränd, signerad och daterad 1987, ca 45x50 cm

508045

2017-12-14