Georg Arsenius Uppsala Västgöta nation

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG ARSENIUS (1855-1908), Västgöta Nation - Uppsala, signerad, akvarell och täckvitt, ca 22x26 cm

508047

2017-12-14