Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÅBJÖRNSSON (1900-tal): Nordiska kompaniet, signerad och daterad Åbjörnsson 2000, olja på duk, ca 110x92 cm
Tryckmärke
508050
2017-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här