David Wallin

David Wallin
David Wallin
David Wallin
David Wallin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID WALLIN (1876-1957): "Bäcken i Nyhyttan, Järnboås", signerad och daterad D. Wallin 1946, olja pannå, ca 21x30 cm

508052

2017-12-14