Siri Derkert
Valmis
2017-12-12
508057
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerad i krita samt signerad i plåten, färglitografi, provtryck, bladmått ca 51x65,5 cm
Oramad