Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerad i plåten (tryckt signatur), litografi, provtryck, bladmått ca 50,5x65,5 cm
Smärre veck
508058
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här