Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerad i plåten (tryckt signatur), litografi, provtryck, bladmått ca 50,5x65,5 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre veck
508058
2017-12-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner