Siri Derkert

Siri Derkert
Siri Derkert

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerad i plåten (tryckt signatur), litografi, provtryck, bladmått ca 50,5x65,5 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre veck

508058

2017-12-13