Inge Schiöler
Closed
2017-12-14
508059
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
INGE SCHIÖLER (1908-1971): (3) Motiv från Koster samt Kvinna med huckle, 2 osignerade provtryck samt 1 signerad och numrerad 18/30, färgserigrafier, bladmått ca 62x72 resp 52x43 cm
Oramade, tejprester, veck, rispa