Gullaskruf remmare 12 st

Gullaskruf remmare 12 st
Gullaskruf remmare 12 st
Gullaskruf remmare 12 st
Gullaskruf remmare 12 st
Gullaskruf remmare 12 st
Gullaskruf remmare 12 st
Gullaskruf remmare 12 st
Gullaskruf remmare 12 st

Klubbat för:

800 SEK

1 200 SEK

GULLASKRUF, remmare, 9 st, klart och grönt glas, 1900-talets andra hälft, höjd 20 cm

Smärre slitage

508076

2017-12-12