Östen Kristiansson
Vollendet
2017-12-12
508081
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, "Luxus", för Vittsjö, spegel, teak, 1900-talets mitt, ca 128x45 cm
Smärre ytskador