Östen Kristiansson

Östen Kristiansson
Östen Kristiansson
Östen Kristiansson
Östen Kristiansson

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, "Luxus", för Vittsjö, spegel, teak, 1900-talets mitt, ca 128x45 cm

Smärre ytskador

508081

2017-12-12