Toilettebord

Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOILETTEBORD, 1950-tal, njurformad, reflad sarg med 3 lådor, vridbar spegel i mässig, totalhöjd ca 135, 113x55 cm

Skiva med fläckar, slitage

508093

2017-12-12