John Sjösvärd oljemålning

John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JOHN SJÖSVÄRD (1890-1958): Hästar, signerad och daterad John Sjösvärd -56, olja på pannå, ca 49x52 cm

Zustandsbeschreibung

508095

2017-12-12