Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JOHN SJÖSVÄRD (1890-1958): Hästar, signerad och daterad John Sjösvärd -56, olja på pannå, ca 49x52 cm
Zustandsbeschreibung
508095
2017-12-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner