John Sjösvärd oljemålning

John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN SJÖSVÄRD (1890-1958): Arbetshästar, signerad och daterad John Sjösvärd -57, olja på pannå, ca 30x37 cm

508097

2017-12-12