John Sjösvärd oljemålning

John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN SJÖSVÄRD (1890-1958): Hästar, signerad och daterad John Sjösvärd -52, olja på pannå, ca 27x30 cm

508098

2017-12-12