John Sjösvärd oljemålning

John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

JOHN SJÖSVÄRD (1890-1958): Vid vattenho, signerad och daterad John Sjösvärd -53, olja på pannå, ca 30x31 cm

Kuntoraportti

508100

Päivämäärä:

2017-12-12