John Sjösvärd oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JOHN SJÖSVÄRD (1890-1958): Vid vattenho, signerad och daterad John Sjösvärd -53, olja på pannå, ca 30x31 cm
Kuntoraportti
508100
Päivämäärä:
2017-12-12