Bordspendyl Frankrike
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORDSPENDYL, biskviporslin, Frankrike, 1800-talets andra hälft, urhus med keruber och floral dekor, höjd 47 cm, djup ca 12 cm, nyckel och pendel finns
Lagning, sprickor, nagg, delvis renoverad dekor
508106
2017-12-13