Skål ask miniatyrvaser i porslin Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, ASK med lock, MINIATYRVASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, höjd ca 6-7,5-8,5 cm

miniatyrvaserna med nagg och lagning

508132

2017-12-14