Teburk i porslin Kina
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TEDOSOR med lock, 2 st, porslin, 1700-tal, Kina, dekor i underglasyrblått med pagodmotiv samt pålagt guld, höjd med lock 13-15 cm
Kuntoraportti
en med lagad hals samt en med krackelyrer
508136
Päivämäärä:
2017-12-14