Greta Gerell oljemålning

Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): "Nyheterna", olja på pannå, signerad Gerell, ca 16,5x12,5 cm

508144

2017-12-12