Bruno Wiklund oljemålning

Bruno Wiklund oljemålning
Bruno Wiklund oljemålning
Bruno Wiklund oljemålning
Bruno Wiklund oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO WIKLUND (1937-2011): "Kristus", olja på trä i form av härbredörr, osignerad, a tergo med etikett, bildyta ca 97 x 58 cm

Med belysning

508152

2017-12-12