Taburetter Stockholmsarbete 1 par

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TABURETTER, 1 par, gustavianska, Stockholmsarbete, 1700-talets andra hälft, gråmålade, höjd 42, 42x42 cm

Senare klädsel, stoppning, smärre slitage

508158

2017-12-13