Taburetter Stockholmsarbete 1 par
2017-12-13
508158
| Klubbat belopp | 11 500 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
TABURETTER, 1 par, gustavianska, Stockholmsarbete, 1700-talets andra hälft, gråmålade, höjd 42, 42x42 cm
Senare klädsel, stoppning, smärre slitage