Lars Grönfelt

Lars Grönfelt
Lars Grönfelt
Lars Grönfelt
Lars Grönfelt
Lars Grönfelt
Lars Grönfelt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS GRÖNFELT (1926-1982): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Grönfelt 68, olja på duk, ca 57x67 cm

508172

2017-12-13