Soffbord 1900-talets mitt
2017-12-13
508186
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD med glasskiva, betsade ben på mässing fötter, 1900-talets mitt höjd ca 45 cm, 99x54 cm
En hörn med en nagg, en hörn med en spricka, några mindre repor