Stekfat

Stekfat
Stekfat
Stekfat
Stekfat

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKFAT, 2 st., snarlika, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått av blommor, längd ca 27 cm

Ett fat med nagg

508198

2017-12-13