Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SMÖRTERRINER, 2 st, med fat, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap med pagoder, fatens längd 19 resp. 19,5 cm
En terrin med lagning, ett fat skadat
508204
2017-12-13