Skå och tallrikar
Closed
2017-12-13
508210
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SKÅL, TALLRIKAR, 3 st, porslin, KIna, 1700-tal, imaridekor, skålens diameter ca 22, tallrikarna diameter ca 22 cm
Spricka, mindre nagg