Arkivskåp
Valmis
2017-12-13
508228
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, betsad ek, 9-lådig, skåpsdel, utdragsskiva, höjd ca 180, 48x37 cm
Skador, nyckel saknas