Barvagn

Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARVAGN, 1900-talets mitt, betsad björk, inredning med spegelglas och hyllor för glas, invändigt med belysning, på hjul, höjd ca 89, 90x46 cm

Smärre slitage

508231

2017-12-13