Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KURT ØSTERVIG, bord, Jason møbler, Danmark 1960-tal, teak, märkt JASON, höjd 44 cm, 175 x 60 cm
skivan med smärre slitage
508244
2017-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här