Kurt Östervig

Kurt Östervig
Kurt Östervig
Kurt Östervig
Kurt Östervig
Kurt Östervig
Kurt Östervig

Klubbat för:

4 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

KURT ØSTERVIG, bord, Jason møbler, Danmark 1960-tal, teak, märkt JASON, höjd 44 cm, 175 x 60 cm

Zustandsbeschreibung

skivan med smärre slitage

508244

2017-12-17