Lia De Fontenelle oljemålning

Lia De Fontenelle oljemålning
Lia De Fontenelle oljemålning
Lia De Fontenelle oljemålning
Lia De Fontenelle oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LIA DE FONTENELLE (född 1949): Komposition, signerad Lia De Fontenelle, olja på duk 81x100 cm

Oramad

508257

2017-12-13