Design Berndt Friberg för Gustavberg
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 5 st., Gustavsberg, stengods, harpälsglasyr, signerade samt Gustavsbergs Studiohand, höjd 4,5-10 cm
Kuntoraportti
3 vaser med nagg
508271
Päivämäärä:
2017-12-19