Design Berndt Friberg för Gustavberg

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 5 st., Gustavsberg, stengods, harpälsglasyr, signerade samt Gustavsbergs Studiohand, höjd 4,5-10 cm

Kuntoraportti

3 vaser med nagg

508271

Päivämäärä:

2017-12-19