Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, jugend, hamrad och patinerad koppar, elektrifierad, diameter höjd ca 50, exklusive fransar ca 100 cm
Slitage, tyg med skador
508283
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här