Fåtöljer
2017-12-13
508284
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, Louis XVI-stil, 1900-tal, vitbetsade stomme, gul textilklädsel, skuren dekor, sitthöjd ca cm
Slitage och märken, mindre obetydliga fläckar