Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TIMO SOLIN (född 1947): Flicka med blått hår, delvis bemålad stålplåt, signerad och daterad -04, höjd ca 39 cm, bok om Timo Solin medföljer
508288
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här