Timo solin väggskulptur

Timo solin väggskulptur
Timo solin väggskulptur
Timo solin väggskulptur
Timo solin väggskulptur
Timo solin väggskulptur
Timo solin väggskulptur
Timo solin väggskulptur
Timo solin väggskulptur
Timo solin väggskulptur
Timo solin väggskulptur
Timo solin väggskulptur
Timo solin väggskulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TIMO SOLIN (född 1947): Flicka med blått hår, delvis bemålad stålplåt, signerad och daterad -04, höjd ca 39 cm, bok om Timo Solin medföljer

508288

2017-12-13