Bokskåp 1900-tal

Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP, "Sekreterarmöbel", 1930-tal, Åtvidaberg, betsad ek, stämpelmärkt, glasade luckor, höjd 82, 86,5x32,5 cm

Bruksslitage

508312

2017-12-13