Skål på fot silver Ryssland

Skål på fot silver Ryssland
Skål på fot silver Ryssland
Skål på fot silver Ryssland
Skål på fot silver Ryssland
Skål på fot silver Ryssland
Skål på fot silver Ryssland
Skål på fot silver Ryssland
Skål på fot silver Ryssland
Skål på fot silver Ryssland
Skål på fot silver Ryssland

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

SKÅL PÅ FOT, med hänkel, silver, rysk empire, 1840-tal, stämplad C.A.S S:t Petersburg spår av invändig förgyllning, höjd ca 19, 21x17 cm, vikt ca 224 g

Fotrant med monogram

508313

2017-12-13