Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
SKÅL PÅ FOT, med hänkel, silver, rysk empire, 1840-tal, stämplad C.A.S S:t Petersburg spår av invändig förgyllning, höjd ca 19, 21x17 cm, vikt ca 224 g
Fotrant med monogram
508313
2017-12-13