Ikon Ryssland 1850

Ikon Ryssland 1850
Ikon Ryssland 1850
Ikon Ryssland 1850
Ikon Ryssland 1850
Ikon Ryssland 1850
Ikon Ryssland 1850

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, med silverrisa, profeten Elijah, aposteln Petrus och Maria Magdalena, stämplad St Petersburg 1850, förgylld risa, ca 17,5-14,5 cm

Åldersrelaterat slitage

508315

2017-12-13