Tom Dixon soffbord

Tom Dixon soffbord
Tom Dixon soffbord
Tom Dixon soffbord
Tom Dixon soffbord
Tom Dixon soffbord
Tom Dixon soffbord
Tom Dixon soffbord
Tom Dixon soffbord

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOM DIXON, soffbord, 2 st, "Flash", bordsskiva i speglad brons, ben i mässing, det runda bordets höjd 41, diameter ca 60, det rektangulär bordets höjd 51, 50x30 cm

Slitage, mindre repor

508338

2017-12-13