Tom Dixon soffbord
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOM DIXON, soffbord, 2 st, "Flash", bordsskiva i speglad brons, ben i mässing, det runda bordets höjd 41, diameter ca 60, det rektangulär bordets höjd 51, 50x30 cm
Slitage, mindre repor
508338
2017-12-13