Janet Ludlow oljemålning

Janet Ludlow oljemålning
Janet Ludlow oljemålning
Janet Ludlow oljemålning
Janet Ludlow oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JANET LUDLOW (England, samtida): "Quiet down", a tergo signerad och daterad Janet Ludlow 99, olja på duk, 60x80 cm

Dukskada

508340

2017-12-13