Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SUSAN WEIL (USA, född 1930): "Balance", komposition med veckat papper, signerad Susan Weil 1979, numrerad 17/28, ca 54x125 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
508345
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här