Susan Weil "Balance"

Susan Weil
Susan Weil
Susan Weil
Susan Weil
Susan Weil
Susan Weil

Klubbat för:

6 400 SEK

5 000 SEK

SUSAN WEIL (USA, född 1930): "Balance", komposition med veckat papper, signerad Susan Weil 1979, numrerad 17/28, ca 54x125 cm

PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

508345

2017-12-13