Trädgårdssoffa "Ormbunke"

Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, "Ormbunke", 1900-tal, gjutjärn, träribbor, längd ca 146 cm

Delvis korroderad, ribbor med slitage

508362

2017-12-16