Satsbord 1900-talets mitt asien

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SATSBORD, 4 delat, 1900-talets mitt asien, skuren mahogny med figurscener, med glasskivor, höjd 67, 51x36 cm

Bruksslitage

508370

2017-12-13