Bordsur Imhof
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, Imhof, Schweiz, 1900-talets mitt, mässing, 5 funktioner, klocka, kompass, termometer, barometer, hygrometer, med alarmfunktion, vridbar, höjd ca 9,5, 8,5 x 8,5 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad
508378
2017-12-13