Bordsur Imhof

Bordsur Imhof
Bordsur Imhof
Bordsur Imhof
Bordsur Imhof
Bordsur Imhof
Bordsur Imhof
Bordsur Imhof
Bordsur Imhof

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, Imhof, Schweiz, 1900-talets mitt, mässing, 5 funktioner, klocka, kompass, termometer, barometer, hygrometer, med alarmfunktion, vridbar, höjd ca 9,5, 8,5 x 8,5 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

508378

2017-12-13