Konsolbord
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KONSOLBORD, sengustavianskt provinsarbete, 1800-talets första hälft, låda i sargen, vitbemålat med bronserade detaljer, höjd 75, 89x47 cm
Renoverat och kompletterat, bla senare låda, senare bemålning, slitage och ringmärken
508385
2017-12-13